Turniej „OSiR Włochy Cup”

Dokładnie rok temu 6 marca Akademia Młodego Sportowca otworzyła swój oddział piłki nożnej w Komorowie. Właśnie dziś w dzień naszych pierwszych urodzin wzięliśmy udział w turnieju „OSiR Włochy Cup 2016”. Jak zwykle była świetna zabawa a chłopcy bardzo się starali, walczyli i naprawdę dali z siebie wszystko, za co należą się ogromne brawa !!!

Jak powiedział trener Mariusz Łojek-Kalman tuż po zakończeniu turnieju „Czego się nauczymy, tego nam nikt nie wydrze” dodając, że na tle Klubów Sportowych takich jak: Znicz Pruszków, Kosa Konstancin, Victoria Sulejówek, Dolcan Ząbki itp. które mają już swoje długoletnie historie wyglądaliśmy naprawdę przyzwoicie, co oczywiście bardzo cieszy. Dzisiejszy turniej to już historia, od jutra bierzemy się dalej do ciężkiej pracy na treningach:):).

Zostaw komentarz

    Wyślij pytanie

    Wybierz oddział

    Czekamy na Ciebie

    „AMS” to skrót od Akademii Młodego Sportowca. Akademia powstała 2013 roku w Ożarowie Mazowieckim. W roku 2015 powstały dwa kolejne oddziały AMS Komorów i AMS Ursus Warszawa. Głównym założeniem jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez zajęcia sportowe wśród dzieci. AMS prowadzi treningi piłki nożnej dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Najmłodsze dzieci w Akademii mają niespełna 4 lata. Nie liczą się umiejętności i poziom sportowy dziecka, bo to My sprawimy że Twoje dziecko poprawi umiejętności sportowe nauczy się integracji z grupą i pracy w zespole ! bo w AMS spoko jest !

    AMS © 2019. All rights reserved.  Design by www.rogozny.com