KIM

Jesteśmy

Akademia Młodego Sportowca powstała przede wszystkim by propagować sportowy i zdrowy tryb życia. AMS został założony przez dwóch pasjonatów sportu Bartka i Mariusza. Zakochani w piłce nożnej od lat oddajemy się tej pasji wcześniej, jako czynni zawodnicy a dziś jako trenerzy dzieci i młodzieży.

Z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością podchodzimy do swojej pracy trenerskiej. Aby sprostać wszystkim zadaniom kształciliśmy się i nadal kształcimy uczestnicząc w różnych kursach czy konferencjach trenerskich. Nie czekaj zapisz swoje dziecko już dziś… bo w AMS spoko jest !!!

Dlaczego

AMS?

Stawiamy

na:
Zabawe
100%
Uśmiech dzieci
100%
Prace w grupie
100%
Cechy motoryczne
100%
Zdrowy tryb życia
100%
Rywalizacje Fair Play
100%

oPINIE

Rodziców

Rozwój w pierwszych latach życia dziecka jest nierozerwalnie związany z doskonaleniem ciała. Uważam zatem, że kluczowe jest, abyśmy jako rodzice stwarzali warunki do pełnego i prawidłowego rozwoju fizycznego naszych dzieci już od najmłodszych lat. Dlatego polecam AMS

Aneta Blicharz

Michał bardzo lubi chodzić na zajęcia, ponieważ są one urozmaicone pod względem treningowym, a do tego panuje bardzo miła atmosfera.
Muszę przyznać, że jako trener piłki nożnej chciałem bardzo starannie wybrać szkołę piłkarską dla swojego syna ponieważ wiem, że młodego adepta sztuki piłkarskiej należy odpowiednio poprowadzić od najmłodszych lat a to właśnie gwarantuje szkoła AMS.

Maciej Jeżowski

Maciej Jeżowski

Doświadczona kadra, fantastyczna atmosfera, cudni ludzie, pasjonujące treningi, gorąca atmosfera!

Anna Zawadzka

Anna Zawadzka

Aneta BlicharzMaciej JeżowskiAnna Zawadzka

    Wyślij pytanie

    Wybierz oddział

    Czekamy na Ciebie

    „AMS” to skrót od Akademii Młodego Sportowca. Akademia powstała 2013 roku w Ożarowie Mazowieckim. W roku 2015 powstały dwa kolejne oddziały AMS Komorów i AMS Ursus Warszawa. Głównym założeniem jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez zajęcia sportowe wśród dzieci. AMS prowadzi treningi piłki nożnej dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Najmłodsze dzieci w Akademii mają niespełna 4 lata. Nie liczą się umiejętności i poziom sportowy dziecka, bo to My sprawimy że Twoje dziecko poprawi umiejętności sportowe nauczy się integracji z grupą i pracy w zespole ! bo w AMS spoko jest !

    AMS © 2019. All rights reserved.  Design by www.rogozny.com