Bartosz Maciocha

E-mail: bartosz.maciocha@o2.pl Telefon: 604-154-661
Brief info

Magister wychowania fizycznego. Studia ukończył we Wrocławiu na tamtejszym AWF. Posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Już w trakcie studiów prowadził liczne zajęcia sportowe. Zdobyta wiedza, doświadczenie, pasja oraz umiejętność podejścia do dzieci daje gwarancję, że nasze pociechy są w dobrych rękach. Trener Bartek jest m.in. instruktorem gimnastyki korekcyjnej, instruktorem i trenerem II klasy piłki nożnej oraz posiada dyplom trenerski UEFA C. Interesuję się sportem głównie piłka nożna , sporty zimowe oraz pływanie.
Od 2013 roku jest trenerem i menadżerem w Akademii Młodego Sportowca. Pierwszy oddział AMS pod jego wodzą powstał w Ożarowie Mazowieckim. Następne oddziały trenera Bartka to AMS Ursus który powstał w 2015 roku oraz AMS Duchnice i Płochocin. Praca z dziećmi sprawia jemu ogromną radość, której doznaję każdego dnia prowadząc zajęcia gimnastyki korekcyjnej w kilkunastu warszawskich przedszkolach.

    Wyślij pytanie

    Wybierz oddział

    Czekamy na Ciebie

    „AMS” to skrót od Akademii Młodego Sportowca. Akademia powstała 2013 roku w Ożarowie Mazowieckim. W roku 2015 powstały dwa kolejne oddziały AMS Komorów i AMS Ursus Warszawa. Głównym założeniem jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez zajęcia sportowe wśród dzieci. AMS prowadzi treningi piłki nożnej dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Najmłodsze dzieci w Akademii mają niespełna 4 lata. Nie liczą się umiejętności i poziom sportowy dziecka, bo to My sprawimy że Twoje dziecko poprawi umiejętności sportowe nauczy się integracji z grupą i pracy w zespole ! bo w AMS spoko jest !

    AMS © 2019. All rights reserved.  Design by www.rogozny.com